Suchy Bór - turnus rehabilitacyjny

Zajęcia gimnastyczne z udziałem studentów fizjoterapii z Politechniki Opolskiej

 

 

"Żabki" na ćwiczeniach.

 

 

W dniach od 05.05.2014r. do 23.05.2014r.  zgłoszone dzieci będą uczestniczyć w turnusie

rehabilitacyjnym w Suchym Borze.

 W dniach od 05.05.2014r. – 16.05.2014r. dzieci będą jeździły w godzinach od

8.30 – 12.00:

Śniadanie o godz. 8.00

Wyjazd godz. 8.30

Zajęcia w godzinach od  9.20 – 11.20

Powrót – godz. 12.00

W czasie trwania zajęć dzieci będą miały drugie śniadanie.





 

PLAN ZAJĘĆ  REHABILITACYJNYCH W DNIACH 05.05.2014R. – 16.05.2014R.






 

GODZINA

        GRUPA I         „ PSZCZÓŁKI”

GRUPA II

„ ŻABKI”

GRUPA III

„ KRASNOLUDKI”

9.20 – 10.00


 

ćwiczenia

basen

tężnia

10.00 – 10.40


 

basen

tężnia

ćwiczenia

10.40 – 11.20


 

tężnia

ćwiczenia

basen











 





Wyposażenie uczestnika turnusu:

strój kąpielowy,

czepek,

klapki na basen,

duży ręcznik kąpielowy,

strój gimnastyczny.

Wszystkie  rzeczy ma dziecko w plecaku ( ze względu na bezpieczeństwo).





 

W dniach od 19.05.2015r. – 23.05.2014r.  jeżdżą z dziećmi rodzice:

Wyjazd godz. 14.20

Zajęcia w godzinach od 15.00 – 17.00

Powrót godz. 17.20

W czasie trwania zajęć dzieci będą miały podwieczorek.

Rodzice, którzy pojadą z dziećmi muszą mieć obuwie zmienne.




 

Plan rehabilitacji zostanie ustalony w późniejszym terminie

HARMONOGRAM WYJAZDÓW NAUCZYCIELI DO SUCHEGO BORU W DNIACH 05.05.2014r. – 09.05.2014r.

I tydzień – 05.05.2014r. – 09.05.2014r.

PONIEDZIAŁEK:

Jadą:    I grupa: Benedyk Joanna

                       Serafin Danuta

              II grupa: Pyrasz Aldona

                        Adamiec Mirella

              III grupa: Kozioł Renata

 WTOREK:

Jadą:    I grupa: Hreczuch Maja

                       Michala Izabela

              II grupa: Serafin Danuta

                        Adamiec Mirella

             III grupa: Kozioł Renata

ŚRODA:

Jadą:    I grupa: Hreczuch Maja

                       Serafin Danuta

             II grupa: Pyrasz Aldona

                        Adamiec Mirella

             III grupa: Drewniak Marzanna

CZWARTEK:

Jadą:    I grupa:  Hreczuch Maja

                        Gogol Martyna

              II grupa: Pyrasz Aldona

                        Adamiec Mirella

               III grupa: Serafin Danuta

PIĄTEK:

Jadą:    I grupa:   Hreczuch Maja

                         Adamiec Mirella

             II grupa: Pyrasz Aldona

                        Serafin Danuta

            III grupa: Kozioł Renata