Dziś jest: czwartek, 18-07-2019, Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Dożynki u "Myszek"

26 września odbyły się w naszym przedszkolu Dożynki. Jest to wspaniała uroczystość, na którą dzieci czekają z niecierpliwością.

W pięknym korowodzie prowadzonym przez grupę przebraną w stroje regionalne została wniesiona korona, specjalnie przygotowana na te okazję.Pozostałą część dożynek wypełniają nam różne piosenki, zabawy, konkursy np. „wykopki” czyli zbieranie ziemniaków na wyznaczonym polu, rzut ziemniakiem do celu.

Na zakończenie tej naszej uroczystości dzieci mają okazję spróbować różnych smakołyków przygotowanych specjalnie na tę okazję.