"Dzień kota"

"Dzień Kota"

W dniu 17 lutego w Publicznym Przedszkolu w Świerklach w grupie „Kotków” obchodziliśmy nietypowe święto - „Święto Kota”. Z tej okazji przedszkolaki z grupy starszej zaprosiły maluszki do wspólnych kocich zabawach. Wszystkie dzieci zamieniły się tego dnia w kociaki, tańczyły przy muzyce, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka i dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Brały również udział w konkursach takich jak „Zwijanie kłębka wełny” , „Picie mleka”, „Kocie smakołyki”, „Z jakiej bajki ten kot uciekł ”. W naszym przedszkolu został ogłoszony również konkurs plastyczny „Koty, kotki i koteczki, w którym przedszkolaki wzięły chętnie udział. Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i długo będą miały ten dzień w pamięci.

Opublikował: Karina Kociok
Data publikacji: 20-02-2015 10:30