Dziś jest: niedziela, 21-07-2019, Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

DZIEŃ PIZZY

9 lutego na całym świecie uznany jest za Międzynarodowy Dzień Pizzy. ,,Żabki” obchodziły go dziś - 11 lutego.  Nasza sala zamieniła się w pizzerię :).Poznaliśmy  kilka ciekawych faktów o pizzy i rozwiązywaliśmy zagadki z nią związane. Dzieci  wcieliły  się w rolę kelnerów,  którzy mieli do pokonania tor przeszkód, oczywiście w ręce trzymając talerz z pizzą ;) Bawiąc się w kucharzy przygotowaliśmy prawdziwą pizzę.  Dzieciom wielką frajdę sprawiło nakładanie na pizzę ulubionych składników. Następnie z niecierpliwością czekały aż zarumieni się w piekarniku, by w końcu móc z wielkim apetytem zjeść własny wypiek :) Na koniec zajęć wykonaliśmy prace plastyczne, które można podziwiać na przedszkolnym korytarzu.